Kontakta Labanskolan Frisärskola

Levertinsgatan 31, 754 30 Uppsala

Mail: info@labanskolan.se
Tel: 018-50 50 70

Sjukanmälan telefon: 0725-57 50 70,
Mail: sjukanmalan@labanskolan.se

 

Personal Labanskolan Frisärskola

Annika Hedlin

Mia Sigfridson

My Sanner

speciallärare
my@labanskolan.se
Tele: 018-50 50 70

Anna Lithammer Jangland

lärare/enhetschef för Labankorttids
anna@labankorttids.se
Tele: 018-50 50 70

Anna-Sofie Lundgren

Aso Nory

daglig verksamhet
aso@labanskolan.se
Tele: 0761-19 50 70

Carolin Gille

elevpedagog / dramapedagog/ skolskjutsansvarig
carolin@labanskolan.se
Tele: 018-50 50 70

Franciska Isaksson Bene

lärare  (föräldraledig)
franciska@labanskolan.se
Tele: 018-50 50 70

Jenny Sjöstrand

elevpedagog /fritidsledare
Jenny@labanskolan.se
Tele: 018-50 50 70

Lisa Arbin

Liselott Axelsson

Ulla Henriksson

daglig verksamhet/fritids
ulla@labanskolan.se
Tele: 018-50 50 70

Kontaktformulär

Nyheter

Delfiner

https://labanskolan.se/wp-content/uploads/2021/09/Forskningsprojekt-om-delfiner-av-Alexandra.pdf
Läs mer

skolskjuts & färdtjänst

Stadsbyggnadsförvaltningen beklagar de problem som uppstått ...
Läs mer